איזו חברת ביטוח מציעה את המחיר המשתלם ביותר לביטוח משכנתא? עם המחולל החדש של ריסקי תוכלו להשוות ולבחור בהצעה הטובה ביותר מבין חברות הביטוח המובילות בישראל – תוך 30 שניות.

רובכם וודאי שמעתם על רפורמת משרד האוצר, שבעקבותיה עלויות ביטוחי משכנתא נחתכו בכ-30%. כן כן – מחירי ביטוח המשכנתא נמצאים במגמת ירידה, כך שאם לא בדקתם את ביטוח המשכנתא שלכם בשנתיים האחרונות – עכשיו הזמן לנצל את התחרות הערה ולקבל מחיר טוב יותר.


ועדיין, כל חברת ביטוח מציעה את התעריף שלה והפערים יכולים להגיע לעשרות שקלים בחודש. במצטבר מדובר בפערים של אלפי שקלים, אותם תוכלו לחסוך אם תבחרו נכון. איך בוחרים נכון? אם עד היום הייתם צריכים לעשות סקר שוק מקיף בין חברות הביטוח השונות, או לחילופין לסמוך על סוכן הביטוח שלכם שיציע לכם את ההצעה הטובה ביותר שעל שולחנו, מהיום אנחנו גאים לבשר שהצלחנו לחולל שינוי מהותי בכל הקשור להשוואה ורכישה של ביטוח משכנתא.


היכנסו למחשבון ריסקי ובדקו את ההצעות העדכניות ביותר של חברות הביטוח המובילות בישראל. בדיקה קצרה של 30 שניות תוכל לחסוך לכם מאות שקלים בשנה.

איזו חברת ביטוח מציעה את ביטוח המשכנתא המשתלם ביותר?

בכמה תוכלו להוזיל את עלות ביטוח המשכנתא שלכם?
היתרון הגדול של מחשבון ריסקי נעוץ באלגוריתם מיוחד המאפשר לראות את העלויות המעודכנות ביותר של חברות הביטוח המובילות בישראל. כל שצריך לעשות כדי לחשוף את המחירים הוא להזין מספר פרטים רלוונטיים (שם / גיל / גובה המשכנתא) ובמסך שלאחר מכן תקבלו את התוצאות הטובות ביותר שהצלחנו למצוא עבורכם.


ההפרשים בין חברות הביטוח השונות יכולים להגיע לעשרות שקלים בחודש, מאות שקלים בשנה, ואם אנחנו מדברים על תקופה של 20-30 שנים של משכנתא, הרי שמדובר בחסכון של אלפי שקלים, שאתם יכולים להיות הנהנים הבלעדיים שלו.


אלא שכאן לא מסתיים השירות שלנו. על מנת לממש את ההצעה המשתלמת ביותר שקיבלתם, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על כפתור "רכישה" ונציג יחזור אליכם ובשיחה טלפונית קצרה תוכלו להשלים את רכישת פוליסת ביטוח המשכנתא החדשה שלכם ולחסוך!


היכנסו למחשבון ריסקי ובדקו את ההצעות העדכניות ביותר של חברות הביטוח המובילות בישראל. בדיקה קצרה של 30 שניות תוכל לחסוך לכם מאות שקלים בשנה.

לחצו וגלו מה המחיר הזול בישראל לביטוח משכנתא


מה משפיע על עלות ביטוח המשכנתא?
לפני כשנתיים (2019) הממונה על שוק ההון יצא בדרישה להוזיל את עלויות פוליסות ביטוח חיים בשיעור של כ-30%, אצל כל החברות, ומבלי לפגוע בהיקף הכיסוי הביטוחי. המשמעות של מהלך כזה הוא חיסכון של עשרות אלפי שקלים במהלך החיים – גם על ביטוח משכנתא ועל ביטוח חיים.


מה ההבדל בין ביטוח משכנתא לבין ביטוח חיים "רגיל"? ביטוח משכנתא מופעל במידה שאחד הלווים, או שניהם, נפטרים לפני שהמשכנתא הוחזרה במלואה. לעומת ביטוח חיים שבו הכסף, במקרה של פטירה, מגיע לשארים, במקרה של ביטוח משכנתא, הכסף מגיע לבנק ומכסה את חוב המשכנתא באותה נקודת זמן.


למה ביטוח המשכנתא נמצא הרבה בכותרות בשנים האחרונות? בעיקר בשל הרפורמה של משרד האוצר שבאה להיטיב עמנו הצרכנים. אבל אליה וקוץ בה – יש שתי בעיות שמונעות מאיתנו, הצרכנים, להוזיל את עלות ביטוח המשכנתא שלנו, ושתיהן בידיים שלנו.


בעיה ראשונה - רבים עוד לא שמעו על הרפורמה הזו ולא עשו את הצעד הדרוש להוזיל את עלותה.
בעיה שניה – גם מי ששמע על הרפורמה ובדק את הפוליסה שלו, לא בהכרח יודע שיש עוד כמה פרמטרים שיכולים להשפיע על עלות הביטוח. בדקו את עצמכם וגלו 3 דברים שיכולים להוזיל את ביטוח המשכנתא שלכם:
1. גובה המשכנתא – משכנתא זו הלוואה ארוכת טווח, שברוב המקרים הולכת וקטנה עם השנים. בהתאם לזאת אמורה לרדת גם עלות ביטוח המשכנתא. שכן בכל שנה הפוליסה מבטחת סכום כסף נמוך יותר. משמע, אם עברה שנה או יותר מהפעם האחרונה שבה בדקתם את ביטוח המשכנתא שלכם, יש לכם אפשרות להוזיל אותה עוד יותר.
2. שינויים אישיים – גובה עלות ביטוח המשכנתא נקבע בין היתר גם לפי פרמטרים אישיים כגון גיל, משקל והרגלים בריאותיים (למשל עישון). ירדתם במשקל? הפסקתם לעשן? מעולה! גם הרווחתם בריאות וגם חסכתם כסף על ביטוח המשכנתא!
3. תחרות – התחרות בענף ביטוחי המשכנתא גדולה. במגרש הזה משחקים חברות הביטוח, הבנקים ואפילו חברות האשראי. גם אם הצלחתם להוזיל את עלות הביטוח בעבר, אין סיבה שלא תוכלו לעשות זאת שוב.

היכנסו למחשבון ריסקי ובדקו את ההצעות העדכניות ביותר של חברות הביטוח המובילות בישראל. בדיקה קצרה של 30 שניות תוכל לחסוך לכם מאות שקלים בשנה.

השוו מחירי ביטוח משכנתא בין חברות הביטוח המובילות בישראל